Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Aşk Lokantası Oyna


turkce english

Aşk Lokantası Oyunu

Açıklama

Açıklama: Aşk lokantasını işletmeye hazırmısın? Müşterilere zamanında hizmet et. Müşterilerin birbirine aşık olmasını sağla. Müşterilerin sabırları çok az. Servis için çok hızlı olmalısın. Yoksa müşteriler birbirine aşık olmak yerine kavga ederler. Kolay gelsin!

Nasıl Oynanır: Bu oyun fare ile oynanır. Play'a basarak oyuna başlanır. Müşterileri masaya oturtmak için önce müşteriye tıkla sonra masaya tıkla. Müşterilerin siparişlerini al. Mutfağa hazırlat. Sonra müşterilere sun.

Anahtar Sözcükler: Aşk Lokantası Oyunu - Aşk Lokantası Oyunları - Aşk Lokantası Oyna - Aşk Lokantası Oyunu Oyna - Aşk Lokantası


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.