Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Avatar Arena Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Savaş / Dövüş

Avatar Arena Oyunu Oyna


Avatar Arena Oyunu Açıklama: Bu son turnuva. 20 bükücü bu son turnuva için ölümüne dövüşecekler. Herkez çok güçlü. Ancak mutlaka biri bu turnuvayı kazanacak. Bu turnuvayı sen kazan. 20 rakibinide yen. Turnuvanın galibi ol. Bunu başarabilirsin. Sen çok güçlüsün. Turnuva başlasın! Başarılar dilerim!

Nasıl Oynanır: Sol ok tuşu ve sağ ok tuşuyla hareket edilir. Boşluk tuşu ile ateş edilir. Boşluk tuşuyla sol ok tuşu aynı anda basıldığında savunma yapılır. 4 ulustan birini seçin. Karakterinizi oluşturun. Antrenman yapmak için training'i eçin. Hemen dövüşe başlamak için tournament'i seçin.


Anahtar Sözcükler: Avatar Arena Oyunu - Avatar Arena Oyunları - Avatar Arena Oyna - Avatar Arena Oyunu Oyna - Avatar Arena

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.