Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Badminton Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Spor / Diğer (Spor) / 2 Kişilik

Badminton Oyunu Oyna


Badminton  Oyunu Açıklama: 2 kişiylede oynayabileceğiniz nefes kesen bir badminton maçına hoşgeldiniz.Tek kişilik oynayacaksınız 2 seçeneğiniz var.1. si eğlenmek için oynamak belli bir şey yoktur turnuva gibi, sadece maç yapılır.Diğer seçeneğiniz ise turnuvadır.Turnuvaya girersiniz ve şampiyon olmaya çalışırsınız.Maç 7'ye ulaşana kadar devam eder.Rakiplerden biri ulaştığında maçı kazanır.İyi şanslar.

Nasıl Oynanır: 1.Oyuncu:W,A,S,D ile hareket et.S badminton!a vurur. 2.Oyuncu:Yön ok tuşlarıyla hareket edilir.Aşağı ok tuşu badminton'a vurur.Tek kişilik için yön tuşları hareket eder.Alt ok tuşu badminton'a vurur.


Anahtar Sözcükler: Badminton Oyunu - Badminton Oyunları - Badminton Oyna - Badminton Oyunu Oyna - Badminton

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.