Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Balık Yarışı Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Yarış / Diğer (Yarış)

Balık Yarışı Oyunu Oyna


Balık Yarışı Oyunu Açıklama: Deniz altında yarış yapmaya ne dersin? Bu oyunda denizin altında ve tabiki bir balıksın. Başka bir balıkla yarışacaksın. Rakibini geç. Yarışı kazan. Su altı şampiyonu ol. Çok hızlı olmalısın. Bir de tabiki çok dikkatli. Diğer canlılara çarpmaman gerekiyor. İyi yarışlar!

Nasıl Oynanır: Ok tuşları ile hareket edilir. Oyuna başlamak için önce Play'a basın. Sonra iki balıktan birini seçin ve yarışa başlayın. Kırmızı biberleri alın. Onlar sizi daha da hızlandırır. Altınlarıda toplamaya çalışın. Altınlar size puan kazandırır. Diğer su altı canlılarına çarpmayın.


Anahtar Sözcükler: Balık Yarışı Oyunu - Balık Yarışı Oyunları - Balık Yarışı Oyna - Balık Yarışı Oyunu Oyna - Balık Yarışı

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.