Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Barbie Prenses Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Çizgi Film / BarbieKız / Giydirme

Barbie Prenses Oyunu Oyna


Barbie Prenses Oyunu Açıklama: Prenses Barbie'yi giydirme işlerinden sen sorumlusun. Bugün ne giyeceğine sen karar ver. Barbie'yi hazırla. Unutma o bir prenses. Prenses gibi giyinmesi gerekiyor. Herkezin gözünü kamaştırsın. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır: Barbie Prenses oyunu fare ile oynanır. Play'a basarak oyuna başlanır. Kıyafetleri, takıları, ayakkabıları, aksesuarları ve saçını giydirmek için sol fare tuşuna bir kere basın. Giydirmeyi bitirdiğinde Show'a basın.


Anahtar Sözcükler: Barbie Prenses Oyunu - Barbie Prenses Oyunları - Barbie Prenses Oyna - Barbie Prenses Oyunu Oyna - Barbie Prenses

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.