Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Call Of Duty 2 Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

/ SavaşSavaş / NişanSavaş / Diğer (Savaş)

Call Of Duty 2 Oyunu Oyna


Call Of Duty 2 Oyunu Açıklama: Call Of Duty 2 karşınızda... Oyun kendinizi bir uçağın içinizde bulmanızla başlar. Siz ve ekibiniz Delta takımını kurtarmak düşman topraklarına düşüyorsunuz. Bu oyunda keskin ve tetik olmanız çok önemli ve hızlı olmanızda. Süper bir oyun olmasının yanındada çok zor bir oyundur. İyi şanslar!

Nasıl Oynanır: S, aşağı eğilerek düşmanlarınızın ateşlerinden sizi korur. W, sizi geri ayağa kaldırır. Farenizin sol tuşu ateş eder. Boşluk(Space Bar) tuşu ise şarjörünüzü doldurur. Yanlız burda dikkat etmeniz gerekn bir şey var. O da; boşluk tuşuna merminiz varken basarsanız merminizi bitereseğe kadar ateş eder. Bu da mermilerinizin tükenmesine neden olur.


Anahtar Sözcükler: Call Of Duty 2 Oyunu - Call Of Duty 2 Oyunları - Call Of Duty 2 Oyna - Call Of Duty 2 Oyunu Oyna - Call Of Duty 2

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.