Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Cinayet Araştırması Oyna


turkce english

Cinayet Araştırması Oyunu

Açıklama

Açıklama: Bir cinayet işlendi. Polisler cinayeti araştırıyorlar. Polisler cinayetle bağlantılı olan mekanlara tekrar gidiyorlar. Mekanlar öncekine göre biraz değişmiş. Polislere yardım et. Bu değişiklikleri bul. Cinayet olayını aydınlatacak ipuçları bul. Kolay gelsin!

Nasıl Oynanır: Bu oyun fare ile oynanır. Dil seç ve Start'a tıklayarak oyuna başla. Bölüme gir. İki resim arasındaki 10 farkı bul. Kopya almak için Hınt'e tıkla. Ancak tıkladığında sürenden 10 saniye gidiryor. İkinci defa tıkladığında 20 saniye gidiyor. 10 farkı en kısa zaman için de bitirmen gerekiyor.

Anahtar Sözcükler: Cinayet Araştırması Oyunu - Cinayet Araştırması Oyunları - Cinayet Araştırması Oyna - Cinayet Araştırması Oyunu Oyna - Cinayet Araştırması


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.