Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Elmas Koruma Oyunu Oyna


turkce english

Elmas Koruma Oyunu Oyna


Elmas Koruma Oyunu Açıklama: En güzel zeka, beceri oyunlarından birisi olan elmas koruma oyununu çok seveceksiniz. Elimizdeki elmasları düşmanlara kaptırmamak için gerekli savunma stratejisi kurulması gereken koruma oyunudur.

Nasıl Oynanır: Elimizdeki elmasları gelen düşmanlara kaptırmamak için doğru silah yerleşimleri yapılmalıdır. Oyunda koyabileceğimiz 3 silah var ve hepsinin koyulabilecek özel yerleri var. Koyduğunuz silahları paranıza göre geliştirmelisiniz. İsterseniz ağaçları kesip oralara silah yerleştirebilirsiniz.


Anahtar Sözcükler: Elmas Koruma Oyunu - Elmas Koruma Oyunları - Elmas Koruma Oyna - Elmas Koruma Oyunu Oyna - Elmas Koruma

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.