Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Güzellik Yarışması Oyna


turkce english

Güzellik Yarışması Oyunu

Açıklama

Açıklama: Sen güzellik yarışmasının düzenleyicisin. Birinciyi, ikinciyi ve üçüncüyü sen seçmek zorundasın. Kızların kıyafetlerinide sen seçeceksin. Taçlarını sen takıp ödüllerini sen vereceksin. İşin çok zor. Çünkü 3 kızda birbirinden güzel. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır: Güzellik Yarışması oyunu fare ile oynanır. Oyuna başlamak için önce Play'a basın. Sonra 5 güzel kızdan en güzel 3 kızı seçin ve ok işaretine tıklayın. Sırayla bu 3 kızı en güzel kıyafetleri, ayakkabıları giydirin, takıları takın. 3 kızıda giydirdikten sonra ok işaretine tıklayın. Birinciyi, ikinciyi, üçüncüyü seçin ve numaralara yerleştirin. Taçlarını takın, madalalarını verin ve birinciye güzellik kuşağını takın ve Show'a tıklayın.

Anahtar Sözcükler: Güzellik Yarışması Oyunu - Güzellik Yarışması Oyunları - Güzellik Yarışması Oyna - Güzellik Yarışması Oyunu Oyna - Güzellik Yarışması


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.