Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Hamburger lokanta Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

İşletme / Otel-Restoran

Hamburger lokanta Oyunu Oyna


Hamburger lokanta Oyunu Açıklama: Güzel bir hamburger lokantasını işletiyorsun. Tabi lokanta işletmek zor. Müşterilerin bekleme sabırları çok az. Onun için istediklerini hemen vermelisin. Haritadaki bütün levelleri bitirip finish'e ulaş. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır: Bu oyun fare ile oynanır. Oyuna başlamak için önce Start Game'e basın. Sonra sıradaki levele girin. Ekmek makinesinden hamburger ekmeği hazırlayın. Hamburger köftelerini pişirin. Müşterinin istediğine göre mayonez veya ketçap sıkın. Yanlış hazırladığınız hamburgeri çöp kutusuna atın. Müşteriye hamburgerini verin. Parayı alın.


Anahtar Sözcükler: Hamburger lokanta Oyunu - Hamburger lokanta Oyunları - Hamburger lokanta Oyna - Hamburger lokanta Oyunu Oyna - Hamburger lokanta

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.