Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Kale Koruma Oyna


turkce english

Kale Koruma Oyunu

Açıklama

Açıklama: Kaleni koruman lazım fakat bu oldukça zor.Çünkü düşmanların çok fazla ve paraları bol bol.Oysa senin paran sınırlı.Gelen uçaklara karşı sende uçak yap sağ'da ve sol'da.Normal uçaklar sen 5 "Mana" istiyor.Fakat helikopterler snenden 25 mana istiyor."Uprage" güçlendirmelerin en alttakinin soldakisi mana nı 20 den 40 yapıyor.Helikopter yapabilmek için bunu açtırmalısın.Fakat buda senden 10 mana istiyor.Diğerleri ise kalelerini ve uçaklarını güçlendiriyor..Bunlarda senden 10 mana istiyor.En alttakinin ortadakisi kaleni tamir ettiriyor.Bunun için 1 mana'n olması yeterlidir."Enemy Wave" dolduğunda diğer bölüme geçmeye hak kazanmış olursun.Geçerkende oyunu kaydedebilirsin.Sana iyi şanslar kaleni yıktırtma.

Nasıl Oynanır: Fare ile onanır."Play" a bas.Sonra oyuna yeni başladıysan "New Game" butonuna bas,eğer daha önceden oynadıysan "Continue" butonuna bas.

Anahtar Sözcükler: Kale Koruma Oyunu - Kale Koruma Oyunları - Kale Koruma Oyna - Kale Koruma Oyunu Oyna - Kale Koruma


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.