Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...




Kale Yıkma Oyunu Oyna


turkce english

Kale Yıkma Oyunu Oyna


Kale Yıkma Oyunu Açıklama:

Çok seveceğiniz, çok zevkli bir kale yıkma oyunu sizi bekliyor. Kale yıkma oyunundaki amaç elimizdeki mancılıkla kaledeki askerleri ve yöneticileri devirmek, surları yıkmaktır. Kale yıkma oynama sırası artık sizde. Oyun serileri: Kale Yıkma - Kale Yıkma 2 - Kale yıkma 3 - Kale Yıkma 4 şeklindedir. Kale yıkma oyunu.



Nasıl Oynanır: Kale yıkma oyununa başladığımızda mancılıkla fareyi kullanarak atış yaparız. Kale içindeki oyuncak askerler devrilesiye kadar atışımız sürer. Hepsi devrildiğinde oyunu kazanmış oluruz. Ne kadar az atışta oyunu bitirirsek ona göre madalya alınır. Kale surlarını yıkmaya hazır ol!


Anahtar Sözcükler: Kale Yıkma Oyunu - Kale Yıkma Oyunları - Kale Yıkma Oyna - Kale Yıkma Oyunu Oyna - Kale Yıkma

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.