Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Kantır 2 Oyna


turkce english

Kantır 2 Oyunu

Açıklama

Açıklama: Söz verdiğimiz gibi yeni bir Kantır oyunuyla sizlerleyiz. Kantır bölümleriyle kantır oynayacaksınız bu oyunda. Çok zevk alacağınızdan şüpheniz olmasın. Zamanı geldiğinde pistolla, sniper ve ya da taramalı ile düşmanlarınızı öldürerek level atlayın! Her yeni level atladıkça haritanız değişecek yeni bir kantır haritasıyla yolunuza devam edeceksiniz. Başarılar! Kantır 3 de yakında gelecek...

Nasıl Oynanır: Farenizin sol tuşu ateş eder. Space Bar(Boşluk) Sniperinizin dürbününü açmanızı sağlar. R de şarjörünüzü değiştirir. Bol bol eğlenmeler!

Anahtar Sözcükler: Kantır 2 Oyunu - Kantır 2 Oyunları - Kantır 2 Oyna - Kantır 2 Oyunu Oyna - Kantır 2


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.