Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Kırmızı Uçak 1 Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Savaş / Uçak

Kırmızı Uçak 1 Oyunu Oyna


Kırmızı Uçak 1 Oyunu Açıklama: Kırmızı uçağın pilotu olmaya hazırmısın? Kırmızı uçak büyük bir hava savaşında. Düşman uçakları çok fazla. Ancak kırmızı uçaktan ve pilotundan daha iyi değiller. Ülken sana çok güveniyor. Güvenlerini boşa çıkarma. Düşman uçaklarını ateş ederek düşür. Bu savaşı kazan. Savaşın kahramanı ol. Başarılar!

Nasıl Oynanır: W - A - S - D tuşlarıyla uçak hareket ettirilir. J tuşu ile ateş edilir. K tuşu ile bomba atılır. New Game'e basarak oyuna başlanır. Düşman uçaklarını vur.


Anahtar Sözcükler: Kırmızı Uçak 1 Oyunu - Kırmızı Uçak 1 Oyunları - Kırmızı Uçak 1 Oyna - Kırmızı Uçak 1 Oyunu Oyna - Kırmızı Uçak 1

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.