Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Kısa Mesafe Koşu Oyunu Oyna


turkce english

Kısa Mesafe Koşu Oyunu Oyna


Kısa Mesafe Koşu Oyunu Açıklama: 100 metre kısa mesafe koşu yarışına hoşgeldin! Bütün gücünle koş. Birinci gelerek bütün rakiplerini yen. Olimpiyat oyunlarında yarış. Dünyanın en hızlı koşucusu ünvanını al. Başarılar dileriz!

Nasıl Oynanır: Sağ ok tuşu ve sol ok tuşu ile koşulur. Sağ ok tuşuna veya sol ok tuşuna basılarak oyuna başlanır. Yarışlarda birinci gelmek zorundasın. Birinci geldiğinde level atlayıp başka bir kısa mesafe koşu yarışına katılacaksın. Tabi yarış daha da zor ve heyecanlı olacak.


Anahtar Sözcükler: Kısa Mesafe Koşu Oyunu - Kısa Mesafe Koşu Oyunları - Kısa Mesafe Koşu Oyna - Kısa Mesafe Koşu Oyunu Oyna - Kısa Mesafe Koşu

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.