Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Klavye Savaşı Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

/ SavaşSavaş / Dövüş

Klavye Savaşı Oyunu Oyna


Klavye Savaşı Oyunu Açıklama: Klavye tuşlarını kullanmakta ne kadar iyisiniz? Bu savaş oynuyla ne kadar tecrübeli olduğunuzu gösterin.

Nasıl Oynanır: Play'e tıklayın Tek kişilik oyun için 1 Player, iki kişilik oyun için 2 Player seçeneğini seçin. Birinci oyuncu Z,X,C tuşlarıyla, ikinci oyuncu I,O,P tuşlarıyla oynuyor. Her oyuncu kendi tarafındaki hareketlerden birisini seçiyor ve tuşları o harekete göre basarak dövüşüyor. Tuşları yanlış basarsanız hareketi yapamıyorsunuz.


Anahtar Sözcükler: Klavye Savaşı Oyunu - Klavye Savaşı Oyunları - Klavye Savaşı Oyna - Klavye Savaşı Oyunu Oyna - Klavye Savaşı

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.