Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Ofiste Aşk Öpücüğü Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Çocuk / Diğer (Çocuk)

Ofiste Aşk Öpücüğü Oyunu Oyna


Ofiste Aşk Öpücüğü Oyunu Açıklama: Sevgilini yani iş arkadaşını öpmek istiyorsun. Ancak patronunun sizi görmemesi lazım. Yoksa ikinizi birden kovar. Patronda bir türlü gitmiyor. Sadece patronun aralarda telefonla konuşurken öpebilirsin. Çok dikkatli olmalısın. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır: Bu youn fare ile oynanır. Sol fare tuşuna basılıı tutarak öpüllür. Patronun görmeden iş arkadaşını öp. Patrona kesinlkle yakalanmaman gerekiyor. Yoksa kovulursun. Patronun telefonla konuşurkan iş arkadaşını öp.


Anahtar Sözcükler: Ofiste Aşk Öpücüğü Oyunu - Ofiste Aşk Öpücüğü Oyunları - Ofiste Aşk Öpücüğü Oyna - Ofiste Aşk Öpücüğü Oyunu Oyna - Ofiste Aşk Öpücüğü

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.