Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Organ Ameliyatı Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Beceri / Ameliyat

Organ Ameliyatı Oyunu Oyna


Organ Ameliyatı Oyunu Açıklama: Doktor olmaya ne dersin? Adamın organlarını para karşılığında çıkar. Organ kaçakçılarına ver. Organa ve adama zarar vermemeye çalış. Şans ve başarılar dileriz!

Nasıl Oynanır: Bu oyun fare ile oynanır. Start'a basarak oyuna başlanır. Adamın üzerinde gösterilen ok işaretinin olduğu yere tıkla. Adamın organını al. Organı bırakmadan gösterilen yoldan taşın üzerine bırak. Hızlı olmalısın süren var. İlk organda 25 saniye, İkinci organda 35 saniye süren var.


Anahtar Sözcükler: Organ Ameliyatı Oyunu - Organ Ameliyatı Oyunları - Organ Ameliyatı Oyna - Organ Ameliyatı Oyunu Oyna - Organ Ameliyatı

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.