Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Ratatouille Restaurant Oyunu Oyna


turkce english

Ratatouille Restaurant Oyunu Oyna


Ratatouille Restaurant Oyunu Açıklama: Restaurant'ı yeni açtınız ve işler tıkrında.Sizde bu işi berbat etmeyin.Güzel paralar kazanın.Müşterileri doyurun.İsteklerini yapın.Kira parasını çıkartmanız gerek.Size iyi şanslar!

Nasıl Oynanır: Fare ile oynanır.Kapıdan gelen müşterileri boş sandalyeye tıklayarak oturtun.Aşçımız istediklerini hazırlar.Onları verin.Belli bir puanı alarak diğer bölüme geçin.


Anahtar Sözcükler: Ratatouille Restaurant Oyunu - Ratatouille Restaurant Oyunları - Ratatouille Restaurant Oyna - Ratatouille Restaurant Oyunu Oyna - Ratatouille Restaurant

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.