Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Savaş Çağı 2 Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Savaş / Diğer (Savaş)

Savaş Çağı 2 Oyunu Oyna


Savaş Çağı 2 Oyunu Açıklama: Süper bir strateji oyunudur. Kendinize göre oyunun zorluk derecisini belirleyiniz. Rkibinizin kalesini yıkınca oyun biter. Rakibinizi küçümsemeyin. Oyun biraz uzun sürebilir. Strateji oyunudur. Kendinize güveniyorsanız oynayın! İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır: Fare ile oynanır. Sol üstten asker yapın. Ortanın yukasından kalenize top yerleştirin, güçlendirin. Rakibinizin kalesini yımanız gerekiyor. Kazandığınız explerle kendinizi geliştirin. Özel yıldırımlar çaktırın. Zorluk derecenizi seçin.


Anahtar Sözcükler: Savaş Çağı 2 Oyunu - Savaş Çağı 2 Oyunları - Savaş Çağı 2 Oyna - Savaş Çağı 2 Oyunu Oyna - Savaş Çağı 2

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.