Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Şeker Araba Yarışı Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

/ 2 KişilikYarış / Araba

Şeker Araba Yarışı Oyunu Oyna


Şeker Araba Yarışı Oyunu Açıklama: İsterseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yarış geldi.Önce arabanı seç boya istediğin gibi yap.Motorunu, şeklini kendine göre ayarla.Sonrada büyük yarışa katıl.Rakibin akıllı senin önüne geçemene izin vermio ama sen ondanda akıllısın.Turbonu kullan ve geç.İyi şanslar! :D

Nasıl Oynanır: Yön ok tuşlarıyla yön belirleyin.Üst ok tuşu gaz'dır.Alt yön tuşu ise fren'dir."Ctrl" tuşu turbo'dur.Sağ alt köşede turbonun hepsi dolunca basın.


Anahtar Sözcükler: Şeker Araba Yarışı Oyunu - Şeker Araba Yarışı Oyunları - Şeker Araba Yarışı Oyna - Şeker Araba Yarışı Oyunu Oyna - Şeker Araba Yarışı

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.