Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Sniper Avcı 2 Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Savaş / Nişan

Sniper Avcı 2 Oyunu Oyna


Sniper Avcı 2 Oyunu Açıklama: Sniper kullanabilirmisin? Bu oyunda sniper kullanacaksın. Çok tehlikeli bir silahtır. Bu sniper ile teröristleri öldürmen gerekiyor. Ama önce teröristleri bulman lazım. Şehirde bir yerdeler. Onları şehrin içinden bul ve öldür. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır: Sniper Avcı 2 oyunu fare ile oynanır. Sol fare tuşuna bir kere basarak yakınlaştırılır. Bir kere daha basıldığında ateş edilir. Bu oyuna başlamak için Play putonuna basın. Şehrin içinde 10 teröristi bulun ve öldürün.


Anahtar Sözcükler: Sniper Avcı 2 Oyunu - Sniper Avcı 2 Oyunları - Sniper Avcı 2 Oyna - Sniper Avcı 2 Oyunu Oyna - Sniper Avcı 2

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.