Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Super Stacker 2 Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

Beceri / Diğer (Beceri)

Super Stacker 2 Oyunu Oyna


Super Stacker 2 Oyunu Açıklama: Kutularla çok zevkli bir oyun daha geldi. Kutuları ayakta tutmaya bak yere düşürme. Herşey bitince sağ üst köşedeki sürenin dolmasını bekle. Toplam 40 bölümden oluşan bu oyunda çok eğleneceksin. Biz Anaoyun ekibi olarak oyunu bitirdik. Bakalım sen oyunu bitirebilecek misin? İyi Şanslar!

Nasıl Oynanır: Farenin sol tuşuyla kutuları, yuvarlakları, çubukları ve üçgenleri istediğin yere koy. Dikkat et boşluğa düşmesin. Malzemelerin bitince süreni bekle. Düşme ihtimali yoksa süreyi ilerlemez direk bölümü geçmiş olursun.


Anahtar Sözcükler: Super Stacker 2 Oyunu - Super Stacker 2 Oyunları - Super Stacker 2 Oyna - Super Stacker 2 Oyunu Oyna - Super Stacker 2

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.