Kullanıcı Adı:
Şifre:
Siteye Giriş Yap !


Ana Oyun Türkçe Oyunlar Sitesi

Kız oyunları savaş oyunları

2 kişilik oyunlar seni bekliyor...
Zorlu Dövüş Görevleri Oyunu Oyna


turkce english

Oyun Kategorisi

/ SavaşSavaş / Dövüş

Zorlu Dövüş Görevleri Oyunu Oyna


Zorlu Dövüş Görevleri Oyunu Açıklama: Görevli bir dövüş oyunu! Çok zevk alacağınız bir oyun daha... Oyuncunu, haritanı seç ve bu oyunu oynamak için vakit kaybetme! İsterseniz görevde yapaiblirsiniz! Evet bu da oyunu daha da bir zevkli kılıyor. İyi oyunlar!

Nasıl Oynanır: 1.Oyuncu; Sağ ve sol ok tuşlarıyla hareket edin. Aşağı ok tuşu kalkanınızı çıkarırken üst ok tuşuda zıplamanızı sağlar. Z, birinci saldırı hareketi, X ikinci saldırı harekitidir. D ile silahınızı bırakır, Space Bar(Boşluk) tuşu ile de oyunu durdurabilirsiniz.


Anahtar Sözcükler: Zorlu Dövüş Görevleri Oyunu - Zorlu Dövüş Görevleri Oyunları - Zorlu Dövüş Görevleri Oyna - Zorlu Dövüş Görevleri Oyunu Oyna - Zorlu Dövüş Görevleri

OYUN OYNA


Yorumlar


Anaoyun.com © 2010-2014

Ana oyun sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde birçok güzel flash Türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bedava kız oyunları, çocuk oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yarış oyunları, 3d oyunları, giydirme oyunları, flash oyun, türkçe oyunlar oynayabilirsiniz. 2 kişilik oyunları çok seveceksiniz.

2 kişilik oyunlarla arkadaşınla oyna. Puanlı oyunlarla en çok puanı kazanabilir, kaydedilebilir oyunlarla kaldığınız yerden devam edebilir, en çok oynanan oyunlar kısmından eğlenebilirsiniz, en yeni oyunlar kısmından ise yeni eklenen oyunları bulabilirsiniz.

Ana oyun sitemize hergün en iyi oyun eklenmektedir.

Oyun Gönder | En Yeni Oyunlar | En Güzel Oyunlar

Türkçe Oyunlar

|

Flash Oyunlar

|

oyunlar

|

Ana Oyun


www.anaoyun.com Google seni seviyoruz.